Файлообмінник Rapidshare розкаявся й обіцяв позбутися піратського контенту

Популярний файлообмінник Rapidshare попросив пробачення у правовласників та пообіцяв перепосилати своїх користувачів на сайти онлайн-магазинів.

Файлообмінник Rapidshare має намір перетворити піратів у зразкових покупців, перепосилаючи їх на сайтионлайн-магазинів.

Про це генеральний директор Rapidshare Боббі Чанг заявив у листі, адресованому представникам кіно- і музичного бізнесу.

Чанг заявив, що політика Rapidshare щодо нелегального контенту зазнала значних змін, і закликав до співпраці своїх колишніх опонентів - правовласників.

У листі Чанг назвав піратство злочином і повідомив, що компанія буде продовжувати блокувати акаунти людей, які завантажують на сервери Rapidshare нелегальний контент.

Відносно тих користувачів, хто намагається завантажити піратські матеріали, компанія планує вживати інших заходів - перенаправляти їх на сайт, де продається фільм або альбом.

Чанг запропонував правовласникам співпрацювати з Rapidshare. За його словами, компанія вирішила не обмежуватися файлообмінним бізнесом і розширити спектр послуг - зокрема, пропонувати людям придбати легальний контент. Кілька мільйонів користувачів, які щодня відвідують ресурс, можуть стати джерелом прибутку для індустрії розваг.

Про намір блокувати акаунти користувачів-піратів представники Rapidshare повідомили на початку тижня. Кампанію з боротьби із піратством файлообмінник розгорнув після кількох судових слухань у справах про порушення авторських прав.

У червні 2009 року регіональний суд Гамбурга зобов'язав компанію видалити з серверів близько 5 тис. музичних треків, а в лютому 2010 року шість великих книговидання змусили ресурс прибрати із загального доступу деякі книги і підручники - всього 148 найменувань.

Читайте також:

ДНК-аналіз розкрив "прокляття Рюриковичів"

Розроблено перші у світі електронні труси з функцією SMS

У Microsoft розроблений шкірний сенсор

Щорічний конкурс хакерів: iPhone зламали за 20 секунд 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: