Фальшиві Google та Yahoo поширюють віруси

Підроблені пошукові сервіси відсилають користувачів на порносайти, заражені вірусами.

Кіберзлочинці знайшли новий спосіб поширення вірусів – через підроблені пошукові сервіси.

На вигляд фальшиві системи практично не відрізняються від звичних Google або Yahoo, більше того, при введенні якого-небудь запиту вони формують цілком правдоподібний список результатів.

Проте, при виборі одного із запропонованих посилань, користувач потрапляє на порносайт, на якому йому пропонується подивитися "дорослі" ролики. При цьому, під виглядом необхідного відеокодека на комп'ютер завантажуються шкідливі програми, що крадуть особисті дані і надають зловмисникам контроль над зараженою машиною.

Розробники антивірусу з PandaLabs стверджують, що подібний вид шахрайства поки не набув широкого поширення – на підроблені пошукачі зайшли не більше 200 тисяч відвідувачів. Причому більшу частину трафіку хакери отримали за рахунок запитів "swine flu" (свинячий грип), які останнім часом дуже почастішали.

Експерти з безпеки радять користувачам не втрачати пильності при використанні незнайомих сервісів.

Зауважимо, що не пройшло і декількох місяців, коли користувачі Мережі зіткнулися з підробленими антивірусами. Як бачимо, разом з розвитком Інтернет-технологій свій спосіб отримання наживи удосконалюють і кіберзлочинці.

Читайте також:

"Вікіпедія" пошила в дурні найбільші світові ЗМІ

Неофіційна версія Windows 7 заражена трояном

Автори статті New York Times про вірус заразили ним саму статтю

У Японії поширюється вірус, який попереджає про свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: