Файлообмінник EХ.ua випустить платну версію

Портал вже приступив до закупівель контенту. Зараз на стадії укладання знаходиться близько 40 договорів з власниками прав.

 До липня-серпня 2011 року український файлообмінний ресурс EX.ua планує запуск платної версії з контентом, авторизованим правовласниками. Про це оголосили представники порталу спільно з представниками правовласників і виробниками музичного контенту.

Зокрема, представник порталу Юрій Пісковий повідомив, що портал вже приступив до закупівель контенту. Зараз на стадії укладання знаходиться близько 40 договорів з власниками прав, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Платний ресурс буде виглядати як версія порталу з розширеним функціоналом, деякими додатковими можливостями (наприклад, з ІР-телефонією, або можливістю відключення реклами) і крім доступу до всього контенту порталу буде пропонувати доступ до контенту, авторизованого правовласником.

Є декілька моделей, за якими портал працює або працюватиме з власниками прав на контент – це розміщення каталогів продукції самими правовласниками, можливість оплачувати даний контент, його перегляд або завантаження за допомогою платіжної системи, яку планує запустити ресурс.

Також розглядається розміщення контенту, наприклад, за просування певного виконавця, і можливість введення якоїсь абонплати для користувачів. За словами представників порталу, спираючись на світовий досвід і враховуючи українські реалії, плата має становити близько 1 долара.

З власником контенту портал може домовлятися про різні способи розміщення, наприклад, треків: частина - в платному доступі, частина - доступна для завантаження, частина - для перегляду онлайн і т.д.

Як повідомили на сайті, зараз ведуться переговори також з власниками прав на розповсюдження кінопродукції на території Росії та Україні.

Пісковий зазначив, що на даний момент за зверненням правовласника, який може довести свої права, контент може закриватися і з часом авторизованого контенту на порталі буде більше.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося про те, що сервіс зберігання інформації EX.ua незабаром може стати платним, і що цей варіант почав розглядатися після включення ресурсу до "чорного списку" Американської Асоціації звукозапису.

Читайте також:

Файлообмінник EX.ua "урізали"

"Вконтакте" і український файлообмінник потрапили в Топ-25 найбільших піратів у світі

Alawar продаватиме ігри через EX.UA

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: