Firefox проник на "айфони"

Відтепер на смартфони iPhone і плеєри iPod Touch можна синхронізувати дані зі своїм браузером Firefox, встановленим на настільному ПК або ноутбуці.

Власники смартфонів iPhone і плеєрів iPod Touch можуть відтепер синхронізувати дані зі своїм браузером Firefox, встановленим на настільному ПК або ноутбуці. Призначений для цього додаток Firefox Home був схвалений онлайн-магазином додатків App Store і доступний для скачування.

Firefox розробляє і повноцінний мобільний браузер - Fennec - однак поки що він знаходиться у стадії ранньої альфа-версії. До завершення цієї роботи на iPhone доведеться задовольнятися штатним мобільним Safari, а за допомогою Firefox Home - отримувати доступ до закладок, історії пошуку і відкритих на "великому" комп'ютері вкладок. Для цього на ПК має бути встановлено спеціальне доповнення для браузера - Firefox Sync.

Багато хто чекав, що Apple буде більш ревно охороняти свою мобільну платформу від конкуруючих з Safari програм для перегляду інтернет-сайтів. Зокрема, сюрпризом стало схвалення цієї весни App Store бета-версії браузера Opera Mini. Мабуть, в Apple вирішили, що не до кінця адаптована під iPhone програма загрози для штатного браузера не представляє.

Читайте також:

Українські оператори відключать всі "сірі" iPhone від зв'язку

Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

В Україні з'явилися перші "нелегальні" iPhone4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: