Фізики помістили Всесвіт всередину чорної діри

Фізику-теоретику з США вдалося показати, що всі астрономічні чорні діри можна розглядати як входи в червоточини Ейнштейна-Розена.

Американський фізик-теоретик Никодим Поплавські (Nikodem Poplawski) запропонував теоретичну модель, згідно з якою наш Всесвіт є нутро чорної діри, розташованої десь в Всесвіті. Стаття вченого з'явилася в журналі Physical Review Letters, а її короткий виклад наводиться на сайті Індіанського університету, в якому працює Поплавські.

У рамках роботи Поплавські вдалося показати, що всі астрономічні чорні діри (області простору, з яких ніщо не може вийти) можна розглядати як входи в червоточини Ейнштейна-Розена. Ці об'єкти представляють собою гіпотетичні тунелі, що з'єднують різні регіони простору.

Поплавські вважає, що інший кінець червоточини чорної діри з'єднаний з білою дірою (антипод чорної діри - область простору, в яку ніщо не може потрапити). При цьому усередині червоточини виникають умови, що нагадують Всесвіт, який розширюється, аналогічний тому, що спостерігається нами. З цього випливає, що і наш Всесвіт може виявитися просто внутрішньою частиною якоїсь червоточини.

Всі конструкції Поплавські носять теоретичний характер, тобто автор не пропонує способу перевірки власної теорії. До плюсів даної гіпотези можна віднести той факт, що вона дозволяє вирішити інформаційний парадокс: при попаданні в чорну діру інформація про об'єкти зникає зі Всесвіту, оскільки ніщо не може покинути діру.

Читайте також:

Іранський фізик-ядерник втік до США

У вбивстві вченого-атомника з Ірану ЗМІ звинувачують ізраїльський спецназ

В Ірані підірвали провідного фізика-ядерника країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: