Ford анонсував систему батьківського контролю за швидкістю

Відтепер у Європі батьки зможуть обмежити швидкість та гучність магнітол на "Фордах" своїх дітей.

З наступного року компанія Ford почне пропонувати для своїх автомобілів на європейському ринку систему MyKey, що дозволяє батькам запрограмувати електроніку машини таким чином, щоб обмежити використання ряду функцій.

Новинка, яка в США доступна протягом вже декількох років, увійде в список стандартного устаткування Ford в Європі. Точний перелік моделей поки не повідомляється.

Система MyKey дозволяє автовласникові обмежити максимальну швидкість машини і звук аудіосистеми, заздалегідь активувати попередження про низький рівень палива, відключити можливість деактивації системи стабілізації і системи спостереження за "мертвими зонами", а також включити попередження про не пристебнуті ремені безпеки. В останньому випадку система не відключиться і не дасть включити звук на автомагнітолі, поки у  пасажирів на передніх сидіннях не пристебнуті ремені.

"Недосвідчені водії найбільше схильні до ризику на дорозі. Тому ми прагнемо зробити все можливе для того, щоб водії вели себе на дорозі більш обережно. Завдяки MyKey батьки можуть встановлювати обмеження, не обмежуючи свободу руху", - заявив розробник MyKey Пітер Патцельт.

За даними дослідження, проведеним на замовлення компанії Ford, європейські водії у віці до 25 років у три рази частіше ризикують загинути в ДТП, чим більш досвідчені автомобілісти. Згідно зі статистикою, в період з 1999 по 2008 року на дорогах загинуло 58 тисяч водіїв у віці від 18 до 24 років.

Також, згідно з результатами опитування, близько 53 відсотків батьків заявили, що за наявності на автомобілі системи MyKey вони б дозволили своїм дітям користуватися сімейним автомобілем частіше.

При цьому 46 відсотків молодих водіїв погодилися б на обмеження MyKey, якби змогли більше їздити, а 15 відсотків респондентів заявили, що були б незадоволені, якщо швидкість і гучність звуку магнітоли була б примусово занижена.

Читайте також:

На базі Ford Escape створили автомобіль для сліпих

Компанія Ford представила позашляховик Ranger, який їздить під водою

Шпигунські фото нової версії легендарного Porsche 911

Зустріч любителів автомобілів-амфібій у Швейцарії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: