Французи знайшли планету, схожу на Землю

Нова планета має кам'янисту поверхню, як і Земля, проте навряд чи на ній є життя.

Французький космічний телескоп виявив планету, схожу на Землю, поза межами Сонячної системи.

На сьогоднішній день, за даними учених, виявлено 375 планет, що обертаються довкола 315 зірок. Нова планета, що отримала назву CoRoT-7b, - перша, щільність якої майже така ж, як в Землі, пише La Repubblica.

Більшість планет газоподібні, а відкрита планета, судячи зі щільності (4,7 г на кубічний см), має кам'янисту структуру. Такі планети важче знайти, оскільки вони значно менше за розмірами, ніж газоподібні.

Те, що відкрита планета має кам'янисту структуру, ще не говорить про те, що її поверхня схожа на земну. Річ у тому, що CoRoT-7b розташовується всього в 2,5 млн км від своєї зірки. І та сторона планети, що завжди повернена до зірки (як наш Місяць - до Землі), розігріта до температури в 1000 градусів і більше та завжди покрита розжареною лавою.

Інша сторона, на яку не потрапляє світло від зірки, котра отримала назву Corot-7, є гірською поверхнею з температурою до 200 градусів нижче нуля. Навряд чи можна передбачати наявність на цій планеті води і життя, принаймні в тому вигляді, який відомий нам, говорить Клер Муту з Марсельної астрофізичної лабораторії.

Зірка, довкола якої обертається нова планета, знаходиться на відстані майже 500 світлових років від Землі. Ця зірка менша за наше Сонце, і холодніше.

Читайте також:

eBay засудили до штрафу в 80 тисяч євро за торгівлю підробками

Здійснено перший дзвінок у мережі "четвертого покоління"

У США з'явився перший в світі друкований журнал з відеорекламою

Японська космічна вантажівка вперше пристикувалася до МКС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: