Французьке місто перейменують, бо його не знаходять в інтернеті

Влада старовинного французького міста Е вирішила провести референдум з приводу перейменування міста.

Одне з міст Франції, швидше за все, вимушене буде узяти нову назву, оскільки старе вкрай незручно для пошукових систем. Це містечко називається Е (Eu французькою). Якщо набрати в рядку пошуку, наприклад, Google назва міста "Eu", то переважна більшість знайдених посилань відноситимуться або до сайтів ЄС (домен "eu"), або до сторінок, на яких міститься дієприкметник минулого часу французького дієслова "мати" (avoir).

Тому потенційним туристам вельми скрутно знайти в інтернеті інформацію про старовинне місто Е на півночі Франції, на сході Верхньої Нормандії. Тим часом, в місті Е багато історичних пам'яток, які могли б зацікавити туристів. Наприклад, є місця, пов'язані з Жанною д`Арк. Варіантів нових назв декілька. Це, наприклад, "Місто Е", "Замок Е" або "Е-в-Нормандії".

Інший варіант вирішення проблеми – платити Google або Yahoo за просування сайту містечка в "топ" за запитом Eu. Проте місцева влада налаштована радикально. Мер міста Марі-Франсуаза Гауйе, коментуючи своє рішення, заявила наступне: "Зараз інтернет вельми актуальний, і ми теж маємо бути актуальними". Таким чином, з питання про зміну назви найближчим часом пройде референдум. Якщо більшість з восьми тисяч жителів Е проголосують "за", проект буде направлений на твердження до парламенту, який, проте, вже досяг свого – інформаційний резонанс в мережі довкола перейменування вже привернув увагу користувачів до історичного місця.

Читайте також:

Чеський провайдер відключив від Інтернету чотири континенти

Yahoo! чекає реорганізація

Соціальні мережі шкідливі для здоров'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: