Гамбургери викликають у дітей астму

Наукові дослідження показали, що діти, які з'їдали по три (і більше) гамбургери на тиждень, на 42% частіше ставали астматиками.

Діти, які з'їдають не менше трьох гамбургерів на тиждень, більше за інших ровесників ризикують стати астматиками.

Колектив фахівців з Німеччини, Іспанії і Великої Британії вивчив звіти про 50 тисяч дітей 8-12 років.

Батьків дітей попросили розповісти про харчування нащадків, чи діагностувалася у них астма і чи страждали вони від задишки. Майже 30 тисяч учасників було також протестовано на наявність алергії.

Результати роботи показали, що стиль харчування не збільшує ризики появи алергії на пилок трави і дерев, але провокує розвиток астми і задишки.

Зокрема, діти, які з'їдали по три (і більше) гамбургери на тиждень, на 42% частіше ставали астматиками порівняно тими, хто харчувався звичайними продуктами. Якщо ж харчування дитини було багате на м'ясо, ризик виникнення астми не підвищувався.

Дослідники вважають, що любов дитини до бургерів - вірогідний сигнал того, що вона веде в цілому нездоровий спосіб життя і може страждати від інших проблем, які з часом викликають астму.

Крім того, діти, які перекушують у закладах швидкого харчування частіше, ніж тричі на тиждень, отримують у школі гірші оцінки, аніж ті, хто їсть удома. Це довели британські вчені, які дослідили 5,5 тис. дітей. Любителі гамбургерів і картоплі фрі отримують оцінки на 16% нижчі за середній бал.

Читайте також:

У США жінка влаштувала погром у "Макдоналдсі" через гамбургер

Британця заарештували за побиття двох гамбургерів

Британець отримав більш ніж 1 млн дол. за отруєння гамбургером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: