Гавайці проходять медичні огляди через Інтернет

Відтепер на Гаваях пройти огляд у лікаря можна по Інтернету.


Вчора на Гаваях стартував безпрецедентний експеримент – отримувати лікарську консультацію можна по Інтернету.

Гавайці з хворим горлом, жаром або невідомим висипом зможуть показатися лікареві по Інтернету. За допомогою комп'ютера і веб-камери можна цілодобово отримувати повноцінні консультації, описуючи симптоми, демонструючи висип або рани.

Нова система, звичайно ж, не може замінити візит до лікаря, проте вона дозволяє у разі потреби отримати швидку консультацію, не витрачаючи час на дорогу в поліклініку і топтання в черзі в реєстратуру або до фахівця.

Аби дістати доступ до сервісу Online Care, користувачі повинні реєструватися на сайті Гавайської асоціації медичних послуг (HMSA). Перш ніж обрати відповідного лікаря, можна ознайомитися з його послужним списком. В основному в системі працюють терапевти, але є і кілька фахівців. Всього — 60 лікарів і 100 в запасі.

10-хвилинний веб-візит коштує 10 доларів для клієнтів, застрахованих HMSA, і 45 — для всіх інших. Пацієнти можуть виставити оцінку роботі лікаря. Звіт про відвідування автоматично направлений в клініку за місцем проживання.

Онлайн-платформа, яка дозволяє лікареві віддалено оглядати пацієнта, розроблялася американською компанією American Well впродовж двох років. Протягом року сервіс почне роботу і в кількох континентальних штатах.

Директор Центру телемедицини медичної школи Гавайського університету Дейл Вінсент передбачає, що в недалекому майбутньому стане можливо отримувати лікарську консультацію по мобільному телефону.

Відеоконференції давно використовуються в медицині, але коштують дуже дорого, і не кожен пацієнт може дозволити собі цю послугу. Новий проект став можливий завдяки фінансуванню HMSA.

Проблема медичного обслуговування актуальна на Гавайських островах, особливо у видаленій сільській місцевості, де відсутність кваліфікованих фахівців відчувається особливо гостро, а ось на Інтернет поскаржитися не можна.

Читайте також:
Новий вірус відкрив хакерам доступ до мільйонів комп'ютерів
Google покаже шедеври Прадо
Адмін Мєдвєдєва стирає коментарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: