Геймерські миші Razer підхопили комп'ютерний вірус

Троян, що встановлюється в системну директорію, розпізнають тільки 7 з 41 антивіруса, представленого на онлайн-сервісі VirusTotal.

Драйвери для геймерських мишей та клавіатур Razer, розміщені на офіційному сайті, виявилися заражені трояном, пише ComputerWorld. Виробник дізнався про це від антивірусної компанії Trend Micro і негайно відключив розділ підтримки.

Звернувши увагу на скарги користувачів на форумах, антивірусна компанія Trend Micro просканувала драйвери і файли прошивки з офіційного сайту Razer. Виявилося, що багато хто з них заражені комп'ютерним вірусом, що завантажуються разом з оригінальними установочними файлами. Троян WORM.ASPXOR.AB, що встановлюється в системну директорію, розпізнають тільки 7 з 41 антивіруса, представленого на онлайн-сервісі VirusTotal.

Старший радник з безпеки Trend Micro в Європі Рік Фергюсон (Rik Ferguson) вважає, що інфіковані файли знаходилися на сайті протягом кількох днів, пише The Register. Компанія негайно поінформувала про ситуацію Razer, який відразу ж закрив розділ підтримки, щоб уникнути нових заражень.

Поки неясно, як вірус проник на сайт і які саме дії він скоював у заражених системах. Виявлення шкідливої програми викликає дуже велике занепокоєння Razer, заявив прес-секретар компанії Хіткліф Хетчер (Heathcliff Hatcher). Razer і Trend Micro ведуть спільне розслідування і беруть зусилля до очищення сайту.

Станом на вівторок 22 вересня завантаження драйверів з сайту Razer заблокована, а в розділі підтримки розміщено повідомлення про те, що сайт в минулі вихідні був заражений вірусом. Всім, хто завантажив програмне забезпечення Razer 19 вересня 2009 або пізніше, пропонується перевірити комп'ютер на віруси за допомогою безкоштовних програм Trend Micro Housecall або Avast Antivirus.

Читайте також:

Невідомий троян відкриває доступ до банківських паролів

Опубліковано код трояна, який перехоплює дзвінки Skype

Новий троян видає себе за неіснуючий антивірус "Касперського"

"Антипіратський" троян псує mp3-файли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: