General Motors створив двоколісний автомобіль

Новий проект від GM та Segway покликаний замінити міський транспорт. Двоколісний електромобіль розвиває швидкість 56 км/год.

P.U.M.A.
Фото Segway/General Motors
Критична ситуація зі збутом автомобілів, схоже, підштовхнула американського автогіганта General Motors до розробки нових типів транспортних засобів, які важко навіть класифікувати.

Об’єднавшись з компанією Segway (відомою створенням "самозбалансованих" скутерів, не втриматися на яких примудрився хіба що Джордж Буш-молодший), GM розпочав новий проект під назвою P.U.M.A.

Назва розшифровується як Personal Urban Mobility & Accessibility – персональна міська мобільність і доступність. Як заявляють партнери, це новий вид міського транспорту, покликаний "змінити наш спосіб пересування".

Прем'єра новинки відбудеться на Міжнародному мотор-шоу в Нью-Йорку, яке відкриється 10 квітня.

Поки ж компанії продемонстрували новинку на картинках. "Це лише перший крок з можливих при технологічній взаємодії Segway і General Motors", йдеться у прес-релізі.

Особливості нового проекту - одна вісь, електромотор, гіроскопи для стійкості.

Управління побудоване за принципом drive-by-wire — між органами управління і приводом немає механічних зв'язків. Як затверджують представники GM, такий апарат може стати ідеальним транспортним засобом для нетривалих поїздок містом.

Максимальна швидкість досягає 56 км/год. На одній зарядці P.U.M.A. може проїхати до 56 км. Тільки не зовсім ясно, як виглядатиме процес зупинки з максимальної швидкості: якщо на звичайному скутері Segway можна просто відхилитися назад, змістивши центр тяжіння, то у випадку з двомісним апаратом це вже проблематично.

Плюси проекту очевидні: абсолютна екологічна безпека, компактність і відносно невисока ціна. Крім того, незвичайна компоновка апарату відкриває нові горизонти перед дизайнерами.

Розробка проекту P.U.M.A. триває, а GM цілком серйозно оцінює можливість серійного виробництва подібних апаратів.

Читайте також:

Автомобілі Ford підключили до Інтернету

Літаючий автомобіль-трансформер вперше піднявся у повітря

Десять найкращих автомобілів за версією Consumer Reports

Глава General Motors пішов у відставку на прохання Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: