Глава Microsoft приїде до Києва

Стів Балмер прочитає українським студентам лекцію про найпопулярніші розробки Microsoft та про своє бачення майбутнього інформаційних технологій.

Генеральний директор корпорації Microsoft Стів Балмер прочитає для українських студентів лекцію, яка відбудеться у залі засідань вченої ради КПІ 5 листопада.

Балмер розкаже про своє бачення майбутнього інформаційних технологій, про спільні розробки Microsoft і локальних партнерів у сфері хмарних технологій, про перспективи хмарних обчислень.

Глава Microsoft також розповість про мобільну платформу Windows Phone 7 та розважальну систему Xbox 360, а також вперше в Україні представить інноваційний ігровий контролер Kinect.

Лекція розпочнеться о 14:30. Через необхідні заходи безпеки учасникам необхідно буде прийти о 14:00, і бажано не брати з собою сумок і металевих предметів.

Оскільки зала вміщує обмежену кількість людей, для участі у події необхідно буде зареєструватися заздалегідь. Організатори просять вказати у реєстраційній формі, в якому університеті, на якому курсі і за яким фахом Ви навчаєтеся.

Щоб поставити запитання Стіву Балмеру, надішліть листа за адресою gmua@microsoft.com до 3 листопада. Під час зустрічі він відповість на ті запитання, які були задані найчастіше.

Читайте також:

Microsoft випустить Windows 8 через два роки

Microsoft випустила найбільший за своє існування патч

Прибуток Microsoft виріс на 48%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: