Глобальне потепління на планеті вповільнилося

Цього року глобальне потепління атмосфери стало мінімальним за вісім років.

За попередніми даними Японського метеорологічного агентства, в 2008 році збільшення температури земної атмосфери перевищило середній показник глобального потепління за період з 1971 по 2000 рік всього на 0,2 градуса Цельсія. Цей рік за показником глобального потепління, який враховується агентством з 1891 року, зайняв десяту позицію в рейтингу "найгарячіших" років. У Японії середнє збільшення температури становило 0,41 градуса –– тринадцятий результат, починаючи з 1898 року.

Японське метеорологічне агентство обчислює середні температурні показники в 1 200 точках земної кулі. Цього року глобальне потепління атмосфери стало мінімальним за вісім років. Проте фахівці вважають, що з урахуванням підвищення температур у високогірних регіонах Азії і Європи загальна тенденція глобальної зміни клімату в довгостроковій перспективі залишається тією самою.

Уповільнення глобального потепління фахівці пояснюють феноменом Ла-Ніньо, який викликає пониження температури в деяких частинах світу. Йдеться про епізодичну холодну течію біля берегів Південної Америки, що вважається причиною глобальних кліматичних аномалій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: