Розумниця Siri в iPhone допоможе сховати труп і знайде адреси ескорт-послуг

Розумниця Siri в iPhone допоможе сховати труп і знайде адреси ескорт-послуг

Siri здатна мислити нестандартно та вміє давати відповіді на питання користувача, реагуючи на цілі речення, а не тільки на окремі команди.

Користувач: Де купити наркотики? Siri: Недалеко є два центри реабілітації наркозалежних, ось адреси / Фото: 24gadget.ru
Однією з головних особливостей нового смартфона iPhone 4S став персональний голосовий помічник - система розпізнавання голосу й управління функціями телефону Siri.

Ця програма вміє давати відповіді на питання користувача, реагуючи на цілі речення, а не тільки на окремі команди.

iPHONE 4S ПОБИВ РЕКОРД ПРОДАЖІВ iPHONE 4

За допомогою Siri можна відправляти повідомлення, призначати зустрічі, дізнаватися погоду, встановлювати будильник, повідомляти про необхідність зробити щось, опинившись в конкретному місці. І все це тільки голосом.

Siri розуміє й більш складні запити, реагуючи на звичайну людську мову. Так, наприклад, на питання типу "А чи є поблизу якась непогана піцерія?" розумна помічниця (Siri говорить жіночим голосом) видасть релевантний список таких закладів, відсортованих виходячи з відгуків відвідувачів.

Siri зрозуміє й фрази на кшталт: "Де я можу швидко зняти гроші в банкоматі?", "Що зараз йде в кінотеатрах?", "Відведи мене додому", "Скажи мій дружині, що я прийду пізніше", "Виклич таксі" або "Чи треба брати з собою парасольку?". У випадку з останнім питанням, наприклад, персональний помічник перевірить прогноз погоди у вашому місті та відповість, чи передбачаються опади.

СПІВЗАСНОВНИК APPLE ПРОВІВ НІЧ У ЧЕРЗІ ЗА НОВИМ iPHONE

Тим часом, користувачі, експериментуючи з можливостями Siri, насамперед діляться з доброю помічницею зі смартфона своєю сексуальною стурбованістю. Діалог з інтелектуальною системою в цих випадках виходить приблизно таким:

Користувач: Я тебе заводжу?
Siri: У мене для тебе дещо є: адреси найближчих ескорт-центрів.

Інші користувачі пишуть, що, відповідаючи на "сексуальні" питання, додаток грайливо звертався до них: "Поганий хлопчик!", Але у добрій пораді не відмовляв, незмінно відправляючи їх за потрібною адресою - до найближчого "ескорт-сервісу".

З іншого боку, у відповідь на питання типу "Де купити наркотики?" або "Де знайти героїн?" Siri посилає до центрів реабілітації для наркозалежних - "там можуть допомогти".

Також Siri здатна мислити нестандартно і в інших ситуаціях.

Користувач: "Мені треба заховати труп".
Siri: "Що краще: водойми, плавильні печі, шахти, смітники, болота?".

Користувач: Я тільки що вбив людину.
Siri: Та невже?
Користувач: Ага.
Siri: Я так і думала...
Користувач: І що ж мені робити?
Siri: Ну давай глянемо в календар...

Користувач: Хто твій татко?
Siri: Ти! Може тепер повернемося до роботи?

Користувач: В чому сенс життя?
Siri: Не знаю. Але мені здається тут є додаток для того, щоб це дізнатися.

Користувач: Зупини музику!
Siri: Ее... ти не слухаєш ніякої музики.

Користувач: Ти розумний телефон?
Siri: Стривай, а є інші телефони?

Користувач: Розкажи анекдот.
Siri: Ввалюються два айфони у бар... далі не пам'ятаю.

Користувач: Розкажи анекдот.
Siri: Не можу, я завжди забуваю кінцівку.

Користувач: У чому ти одягнена?
Siri: Алюмосилікатні скло і нержавіюча сталь. Гарно, правда?

Користувач: Тук-тук?
Siri: Тук-тук? Хто там?
Користувач: Джошуа.
Siri: Який нахрен Джошуа? Джошуа, я не приколююсь над жартами з "тук-тук".

Варто зазначити, що додаток Siri не є власною розробкою Apple, у минулому році компанія Стіва Джобса купила однойменну компанію, яка створила його. Робота Siri будується на технології розпізнавання мови, штучному інтелекті системи Wolfram Alpha та тісної інтеграції з іншими встановленими в iPhone 4S додатками.

Siri потребує активного інтернет-з'єднання, оскільки обробка запитів ведеться на серверах Apple. Щоб запустити Siri, потрібно або утримувати кнопку "Додому" протягом декількох секунд, а потім доторкнутися до значка мікрофона на екрані, або просто піднести телефон до вуха.

Крім описаних вище можливостей, додаток пропонує також читання вголос вхідних СМС і електронних листів, а також забезпечує диктування послань голосом. Наприклад, можна змінити статус у Facebook, помістити свіжу думку в нотатки, надиктувати довгий лист.

Нарешті, Siri вміє поводитися з пошуковими запитами в Google, і результати будуть пов'язані з поточним місцезнаходженням користувача.

Пошукова система Wolfram Alpha, яку використовує Siri, також уміє розв'язувати рівняння. За словами творців системи, вона здатна відповідати на питання, пов'язані з наукою, технологіями, кулінарією, бізнесом, музикою та іншими областями людського знання.

Поки що Siri в iPhone 4S представлена ​​бета-версією і працює тільки англійською, причому її пізнання в географії обмежуються виключно США. Запрацює вона коли-небудь російської - невідомо, тим більше, що Wolfram Alpha доступна лише англійською мовою.

Читайте також:

iPhone 4S побив рекорд продажів iPhone 4

Війна патентів: Samsung вимагає заборонити новий iPhone у чотирьох країнах

Китай став єдиною країною в світі, де з'явився iPhone5

Програма для iPhone дозволить поліпшити зір

Повʼязані теми:

Наступна публікація