Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ріккі Ма працював над створенням робота більше року.

42-річний дизайнер із Гонконгу Ріккі Ма створив надреалістичного гуманоїда просто на балконі у себе вдома. Про це повідомляє Reuters.

Ріккі Ма працював над створенням робота більше року. Його бюджет становив 50 тисяч доларів. Жіночий прототип гуманоїда він назвав Марк 1. Її образ взятий із зірки Голлівуда, чиє ім'я Ріккі Ма не розкрив. Дівчина реагує на запрограмовані в ній команди, якщо вимовити їх у мікрофон.

"Я подумав, що маю просто зробити це, поки є час, і здійснити свою мрію. Якщо я її здійсню, мені не буде про що жаліти в своєму житті", - сказав Ма.

Робот Марк 1 може рухати руками та ногами, повертати голову і вклонятися. Її обличчя може змінювати міміку.

Так, у відповідь на комплімент, що вона гарна, брови та м'язи навколо очей розслаблюються, а куточки губ піднімаються. І Марк 1 з посмішкою відповідає: "Хе-хе, дякую".

Під її силіконовою шкірою є 3D-надрукований скелет, у який вміщені механічні та електронні компоненти. Майже 70% її тіла зроблено завдяки технології друку 3D.

Ріккі Ма не знав когось, хто б теж захоплювався моделюванням роботів-гуманоїдів, і мало хто взагалі розумів його наміри. Хлопець використовував метод спроб і помилок. Його робот неодноразово втрачав рівновагу, а електродвигуни згорали.

Тепер дизайнер гуманоїда сподівається знайти інвестора, який купить його прототип. Чоловікові необхідні гроші, аби почати будувати все більше роботів. Крім того, він хоче написати книгу про свій досвід, аби допомогти іншим аматорам.

Нагадаємо, нещодавно австралійська компанія створила гаджет для селфі, що літає. Прилад, який отримав назву ROAM-e, буде продаватися у всьому світі з червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції