Google анонсував прискорювач Інтернету

Творці SPDY відзначили, що створили веб-сервер і браузер, що підтримують SPDY.

Пошуковик Google розробив протокол SPDY, який покликаний прискорити обмін даними через Інтернет. Повідомлення про це з'явилося в одному з блогів Google.

SPDY (вимовляється "спіді", "швидкісний") є вдосконаленою версією протоколу HTTP, який зараз використовується для завантаження веб-сторінок та їх елементів. Очікується, що він прискорить завантаження сторінок вдвічі.

Розробники вже опублікували документацію про проект і провели перші лабораторні тести SPDY. Вони зімітували мережу і завантажили по SPDY-з'єднанню 25 найбільших сайтів. У деяких випадках сторінки завантажувалися на 55 відсотків швидше (в документації вказано - 64 відсотка), ніж при використанні HTTP-з'єднання.

Масштабні випробування в реальних умовах поки не проводилися. Творці SPDY лише відзначили, що створили веб-сервер і браузер, що підтримують SPDY. Без цих двох компонентів протокол працювати не буде.

У Google особливо відзначають, що SPDY не замінює HTTP, а лише допрацьовує деякі його частини, а на рівні додатку протокол залишається тим же.

Читайте також:

Google завершив тестування нового пошуковика Caffeine

На Google Maps виявили неіснуюче місто

Google почав тестування гібрида чату та електронної пошти

Google випускає нову операційну систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: