Google Calendar запускають в офлайн

Google запускає сервіс Calendar в офлайновий режим роботи.

Компанія Google має намір реалізувати в сервісі Calendar офлайновий режим роботи, повідомляє Vnunet з посиланням на заяву представників Google. Недавно функція роботи в офлайні з'явилася в поштовому сервісі Gmail.

Офлайновий режим Calendar вже протестували співробітники Google. Протягом декількох тижнів це зможуть зробити партнери компанії. Відомо, що в офлайновому режимі користувач Google Calendar зможе проглядати вже існуючі записи.Робота онлайнових сервісів Google в офлайні заснована на застосуванні технології Google Gears. Вона дозволяє зберігати додатки на жорсткому диску для їхнього подальшого використання без підключення до інтернету.

Менше тижня тому Google анонсував офлайновий режим роботи для поштової служби Gmail. Він дозволяє читати повідомлення, що знаходяться в ящику, а також створювати нові. Останні будуть автоматично відправлені після підключення до інтернету.

Раніше Google анонсував функцію офлайнового редагування документів для офісного пакету Google Docs. Крім того, функція офлайнової роботи реалізована в сервісі Google Reader, призначеному для читання RSS.

Сервіс Google Calendar призначений для планування зустрічей, подій і справ з прив'язкою до календаря. Він дозволяє призначати час зустрічі і настроювати систему нагадувань про подію. У сервісі передбачений режим для багатьох користувачів.

Читайте також:

Google заблокував пошукову роботу на сайті

В Ірландії користувачів файлообмінників відключатимуть від інтернету

Російські хакери залишили без Інтернету всю Киргизію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: