Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google, говори як Легенда: Голосовий помічник пристроїв компанії заговорив голосом відомого співака

Від анонсу цього проекту минув майже рік.

Від сьогодні, 3 квітня, Google Assistant заговорить голосом відомого співака, лауреата премії “Греммі” Джона Ледженда (John Legend). Про це йдеться у блозі компанії Google.

Шість нових голосів для електронного помічника анонсували ще у травні 2018 року, а реалізували тепер. Для того, щоб поговорити з артистом, треба сказати помічнику: “Гей, Google, говори як Легенда” (Hey Google, talk like a Legend) або ж змінити голос у налаштуваннях.

У компанії кажуть, що додати зіркові голоси були одним з найпоширеніших прохань користувачів асистента.

Щоправда, голосом Ледженда помічник відповідає далеко не на всі запитання. Він може розповісти про погоду або температуру на вулиці, розказати жарт або заспівати користувачу, але на більш практичні питання юзера відповідатиме старий знайомий роботизований голос.

Опція доступна на всіх девайсах, які керуються Google Assistant, включно з домашніми музичними колонками, а також на мобільних присторях  Android та iOS. Щоправда, нині опція доступна лише в США.

Нагадаємо, від 2 квітня припинила існування соцмережа Google+, її вирішили закрити після масштабного витоку даних користувачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції