Google краде ідеї в Apple

Після рішення Google випустити власну ОС, Forbes вирішив, що компанія у точності копією ідеї Apple.

Журнал Forbes вважає, що провідна світова Інтернет-компанія Google, яка заявила, що в першій половині 2010 року випустить власну операційну систему Google Chrome OS, краде ідеї у компанії Apple.

"Чому Google краде ідеї Apple? Коротка відповідь: тому що вони гарні. Довга: тому що не має власних", - пише видання.

Аналітики ринку відзначають, що справа не в буквальному "шпигунстві". Вкрасти інформацію в компанії, яка ретельно охороняє свої комерційні таємниці і навіть дає продуктам на стадії розробки кодові імена, достатньо проблематично.

Проте, Google, по суті, почав копіювати кроки свого конкурента. "Паралель відображає різницю культур двох компаній - Apple діє, а Google реагує", - вважає Forbes.

Операційна система Chrome OS - базова програма, яка є зв'язуючою ланкою між прикладними програмами і апаратними засобами. Компанія Google дев'ять місяців тому випустила свій перший браузер - Google Chrome, який за її даними, в даний час використовують більше 30 мільйонів людей.

"Google оголосив на цьому тижні, що скоро запропонує операційну систему для PC і нетбуків, що стало спробою вирити яму для Apple з його операційною системою OS X. І це тільки найостанніший приклад копіювання Google бізнесу Apple", - відзначає журнал.

Chrome OS матиме відкритий код і буде сумісна як з процесорами на архітектурі x86, так і з RISC-процесорами. Операційна система буде заснована на ядрі ОС Linux. Компанія відзначає, що цей проект - незалежний від створеної раніше компанією ОС Android, призначеної для мобільних пристроїв.

Читайте також:

Google навчився розпізнавати платні та безплатні картинки

Google випускає нову операційну систему

Користувачів Windows XP атакує новий вірус

В продаж поступає конкурент кубика Рубіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: