Google Maps запускає оновлення, яке покаже скупченням людей у транспорті і наддасть застереження

Google Maps запускає оновлення, яке покаже скупченням людей у транспорті і наддасть застереження

Фото: kiev.klichko.org

Оновлення буде запущено як для Android так і iOS.

Щоб ще більше допомогти в протидії поширення коронавірусу Google Maps запустить оновлення свого застосунку, щоб попередити користувача про скупчення людей у потрібному йому транспорті, чи про діючі обмеження в регіоні, куди він прямує. 

Про це йдеться в офіційному блозі Google-Україна.

"Найближчими тижнями ми представимо два нових вдосконалення. Оновлений шар COVID на Android та iOS незабаром покаже більше інформації, включно з виявленими випадками за весь час у певній області, а також швидкими посиланнями на ресурси з інформацією щодо COVID від місцевих органів влади. Це особливо зручно, якщо ви їдете в інше місто, і вам потрібно дізнатись про місцеві рекомендації та обмеження", - зазначається в повідомленні.

А також на основі відгуків користувачів сервіс Google Maps буде в режимі реального часу надавати інформацію про скупчення людей в громадському транспорті, тож користувачі зможуть побачити, наскільки переповнений автобус, поїзд чи лінія метро саме зараз.

Нагадаємо, нещодавно у застосунку пошукової  системи Google з'явилася нова функція: завдяки їй можна відшукати пісню, просто наспівавши її. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація