Google не вдалося знищити сайт goggle.com

Google не вдалося знищити сайт goggle.com

Такі сайти називаються "тайпсквотерскі" і розраховані на користувачів, які опечатуються при введенні адреси оригінального сайту.

Скріншот сайту goggle.com
Скарга компанії Google на сайт goggle.com була відхилена комісією Національного арбітражного форуму США (NAF).

Google вимагала закрити goggle.com, спираючись на положення Єдиної політики з врегулювання суперечок, яка дозволяє власникам зареєстрованих торгових марок забирати домени у кіберсквотерів у досудовому порядку.

Однак Девід Цумрік, на чиє ім'я зареєстровано goggle.com, представив документ, в якому колишній власник спірного домену, компанія Knowledge Associates, домовляється з Google про "співіснування".

Цумрік стверджував, що ця угода перейшла до нього разом з доменом. Це виявилося достатньою підставою для комісії NAF, щоб заявити, що суперечка виходить за межі її компетенції, тому що стосується спорів про зміст договорів, і, як наслідок, відмовитися від винесення рішення за скаргою.

Зазначимо, що на сайті goggle.com відвідувачам пропонується взяти участь в платній вікторині, в якій в якості призів обіцяють продукцію компанії Apple. Зазвичай сайти з адресами, схожими з адресами популярних ресурсів, називаються "тайпсквотерскі", тобто розраховані на користувачів, які опечатуються при введенні адреси оригінального сайту.

Читайте також:

Google оштрафували на півмільярда доларів за рекламу онлайн-аптек

Google представив мову веб-програмування, альтернативну JavaScript

З'явилося перше фото наступної моделі "гуглофона": видно, що великий

У новому Chrome буде функція прямого зв'язку між користувачами

Повʼязані теми:

Наступна публікація