Google перекриє китайцям доступ до порнографії

Китай є лідером за кількістю Інтернет-користувачів і, одночасно, країною з найбільш жорстким контролем Інтернет-простору.

Корпорація Google зобов'язалася зробити все можливе для того, щоб захистити китайських користувачів від потоку порнографії в Мережі.

Компанія заявила про вживання подібних заходів після того, як китайський Центр Інтернет-цензури (СIIIRC - China Internet Illegal Information Reporting Center) повідомив про величезну кількість посилань на вульгарні і непристойні сайти, що видає пошуковик Google.

"Ми постійно боремося з порнографією і ресурсами, що містять нелегальну інформацію, які можуть нашкодити дітям у китайському сегменті Світової павутини", - прокоментували ситуацію представники корпорації.

У Google також повідомили, що компанія поновила всі програми з очищення Інтернету в Китаї і врахувала критику з боку мережевого сторожового пса країни – СIIIRC.

Веб-цензори, у свою чергу, заявили, що Google все ще не встановила в своєму пошуковику фільтри, які відповідають китайським законам.

"Результати проведеного нами дослідження показали, що пошуковик видає велику кількість посилань на вульгарні і розпусні картинки, відео і статті", - наголосили представники Центру. Проте конкретних прикладів вони не навели.

Китай є лідером за кількістю Інтернет-користувачів (більше 298 мільйонів) і, одночасно, країною з найбільш жорстким контролем Інтернет-простору. Онлайн-порнографія в країні знаходиться під суворою забороною.

Свого часу корпорація вела боротьбу за місце в китайському сегменті Інтернету, де, за даними Google, вона займала 30% пошукового ринку. Проте китайський вітчизняний пошуковик Baidu продовжує користуватися популярністю у 60% відсотків Інтернет-користувачів Піднебесної.

Читайте також:

В Китаї Інтернет-залежність лікують електрошоком

Microsoft виділив для порно окремий домен

В Інтернеті з'явився "кошерний" пошуковик

Сторінку Кіркорова на"Однокласниках" зламали його колишні робітниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: