Google перестане підтримувати Internet Explorer 6

Найбільша у світі пошукова система повідомила про своє рішення через два тижні після того, як стало відомо, що Google був зламаний невідомими хакерами.

Корпорація Google вирішила припинити підтримку браузера Internet Explorer 6. З березня деякі ключові функції сервісів Google Docs і Google Sites перестануть працювати в цьому браузері.

У Google пропонують користувачам оновити Internet Explorer або скористатися свіжими версіями альтернативних браузерів. Зокрема, рекомендується Firefox або Safari не нижче третьої версії, а також Google Chrome починаючи з четвертої версії.

Google - не перша компанія, що відмовляється від підтримки Internet Explorer 6. У 2009 році про те ж заявила адміністрація соціального сервісу посилань Digg. Крім того, у липні минулого року стало відомо, що з IE6 перестане працювати відеохостинг YouTube.

Найбільша у світі пошукова система повідомила про своє рішення через два тижні після того, як стало відомо, що Google був зламаний невідомими хакерами. Зловмисники проникли в систему, використовуючи уразливість в Internet Explorer 6.

За даними Net Applications, у грудні 2009 року Internet Explorer 6 займав 20,99 відсотка ринку браузерів. Цей показник постійно знижується, а в Росії він набагато менше. У Рунеті з Internet Explorer 6 працює лише 9,3 відсотка користувачів.

Читайте також:

Китайці створили пошуковик-клон Google

Google готовий піти з китайського ринку через кібератаки влади

Google усунула дефект: "Янукович" китайською більше не буде "Ющенко"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: