Google перевів користувачів Gmail на захищене з'єднання

За бажання в налаштуваннях облікового запису користувачі можуть перемкнутися з захищеного з'єднання на звичайне.

З міркувань безпеки Google перевела обмін призначених для користувача даних з веб-поштою Gmail автоматично c звичайного http-протоколу на захищене з'єднання https. Про це повідомляється в корпоративному блозі Gmail.

За бажання в налаштуваннях облікового запису користувачі можуть перемкнутися з захищеного з'єднання на звичайне. Зміни торкнулися тільки нових користувачів Gmail.

За словами технічного директора поштового сервісу Google Сема Шіллейса (Sam Schillace), можливість вибору захищеного протоколу була присутня у користувачів Gmail з 2008 року, однак нещодавно корпорація вирішила підвищити безпеку своїх клієнтів.

Використання обміну даними по захищеному протоколу https дозволяє уникнути витоку важливої інформації при роботі з поштою в публічних місцях, наприклад, в зонах з безкоштовним Wi-Fi. Однак у цього протоколу є й недоліки. У зв'язку з необхідністю шифрування інформації передача даних через https ведеться з меншою швидкістю в порівнянні з незахищеним протоколом http.

Нагадаємо, 12 січня Google також повідомила у своєму блозі про те, що в середині грудня 2009 року її сервіси піддалися спрямованій кібератаці з Китаю. За даними корпорації, атаці піддався не тільки Google, але і більше 30 інших великих компаній.

Головною метою нападу вважається отримання доступу до облікових записів Gmail провідних китайських правозахисників. Корпорація уточнила, що своєї мети зловмисники не досягли. Пізніше факт атаки підтвердила і компанія Adobe, який також розмістив повідомлення про неї у своєму корпоративному блозі.

Читайте також:

Google готовий піти з китайського ринку через кібератаки влади

Концерн GM розробив дешевий седан для китайців

Google стане енергетичною компанією

Google офіційно представив конкурента iPhone

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: