Google почав тестування гібрида чату та електронної пошти

30 вересня запрошення протестувати нову версію отримають 100 тисяч користувачів. Розробники кажуть, що спочатку новий проект може видатися дивним.

Компанія Google почала розширене тестування сервісу спільної роботи Wave.

30 вересня запрошення спробувати бета-версію отримають 100 тисяч користувачів. Раніше доступ до Wave був відкритий тільки розробникам додатків.

Новий сервіс дозволяє організувати одночасну роботу великої кількості користувачів. Google Wave поєднує функції електронної пошти, миттєвих повідомлень, соціальних мереж і роботи над документами. Розробкою проекту, який був анонсований у травні 2009 року, займається команда програмістів з Австралії, яку очолюють брати Дженс і Ларс Расмуссен.

Проект поки що не готовий до повноцінного запуску, попереджає Google. Тому система іноді може бути недоступною, частина функцій - не працювати або працювати не так, як задумано. Відзначається, що деяким користувачам інтерфейс здасться "трохи дивним".

Google заявила також про плани монетизації Wave - розробники отримають можливість продавати програми, що розширюють можливості сервісу. Менеджер проекту Стефані Ханнон (Stephanie Hannon) приводить як приклад компанії SAP і Salesforce.com, які вже випустили перші прототипи додатків. Всього у створенні програм для Wave беруть участь понад 27 тисяч розробників.

На думку експертів, Wave дозволить компанії Google зміцнити позиції на ринку корпоративного програмного забезпечення та інтернет-сервісів, а також соціальних мереж.

Нагадаємо, показ попередньої версії Google Wave пройшов в рамках технічної конференції Google I/O, де інтернет-гігант збирає програмістів і показує свої нові розробки, а також обговорює насущні проблеми сучасних мережевих технологій.

Читайте також:

Google випускає нову операційну систему

Google представив новий режим спілкування в інтернеті

Google судиться з google.ua

Google та ООН виклали в Інтернеті карту глобального потепління

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: