Google покаже місячне затемнення в Інтернеті

Місячне затемнення розпочнеться о 22:20 за Києвом і триватиме до 00:03 16 червня.

Жителі країн, з території яких не буде видно повне місячне затемнення 15 червня, зможуть подивитися трансляцію астрономічного явища в Інтернеті, говориться в блозі компанії Google.

Трансляція затемнення буде організована силами Google і астрономічного інтернет-проекту Slooh і буде вестися відразу на декількох ресурсах: на сайті slooh.com, на офіційному каналі Google на відеохостингу YouTube і в програмі Google Earth в шарі "Небо".

Google також обіцяє, що трансляцію будуть коментувати вчені-астрономи.

Місячне затемнення відбувається, коли Земля проходить між Сонцем і Місяцем. Якщо Місяць повністю входить у тінь Землі, затемнення називається повним. Під час повного затемнення частина сонячних променів огинає Землю і потрапляє на Місяць. Через заломлення променів Місяць набуває мідно-червоний відтінок.

Свідками унікального явища стануть мешканці України, Росії (за винятком Далекого Сходу), Європи, східної частини Африки, Східної Азії та Австралії.

Почнеться затемнення о 22:20 за київським часом, а максимальної фази досягне тоді, коли тінь червонуватого кольору закриє Місяць. Повна фаза затемнення триватиме 1 годину 40 хвилин. Місяць буде перебувати в сузір'ї Змієносця.

Читайте також:

Через місячне затемнення знервованим та гіпертонікам радять бути обережними

Астрономи передрекли аномальне падіння активності Сонця

15 червня українці стануть свідками "Великого затемнення Місяця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: