Google представив новий режим спілкування в інтернеті

Google Wave є безкоштовним аналогом корпоративних систем спільної роботи.

Google представив свою нову розробку під назвою Wave, призначену для спільної роботи в інтернеті.

У компанії називають Google Wave новим режимом комунікації груп людей, причому абсолютно неважливо, що саме це за люди - група програмістів, що працюють над проектом, команда менеджерів якої-небудь організації або просто група друзів.

У Google Wave об'єднані такі технології, як електронна пошта, система миттєвих повідомлень, технологія файлообміну і картографічний сервіс Google Maps. В майбутньому сюди будуть додані і інші можливості.

У основі Google Wave лежить однойменна технологія, що працює в режимі реального часу. Фундаментом нової розробки послужила технологія Where 2 Tech, права на яку Google перейшли в 2004 році з покупкою однойменної компанії.

Google Wave є аналогом корпоративних систем спільної роботи, проте на відміну від них використовування Google Wave безкоштовне.

У Google Wave користувач створює хвилю (від англ. wave) і додає в неї бажаних користувачів. Всі, хто знаходяться на вашій хвилі можуть взаємодіяти один з одним і обмінюватися різними цифровими даними, гаджетамі і RSS-каналами.

Вони можуть приймати повідомлення як від всіх учасників, так і від вибраних членів групи напряму. Також в системі є загальна дошка обговорень, кожен може там щось відредагувати або додати.

Розробники говорять, що нова технологія дозволяє обмінюватися як швидкими короткими повідомленнями, так і мультимедійним контентом.

Користувачі однієї хвилі також автоматично ведуть історію, що дозволяє в деталях відстежити хід проекту.

Показ попередньої версії Google Wave пройшов в рамках технічної конференції Google I/O, де інтернет-гігант збирає програмістів і показує свої нові розробки, а також обговорює насущні проблеми сучасних мережевих технологій.

Читайте також:

Турецькі хакери проникли в Пентагон

Лише 3,5% українців мають Інтернет вдома

Microsoft запускає власну пошукову систему

Влада Ірану заблокувала Facebook, яку використовувала опозиція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: