Google презентував свій новий "гуглфон"

Серед опцій нового апарату - реагуючий на дотик дисплей HTC Magic, 3,2 мегапіксельна камера, Wi-fi і GPS.

Компанія Google представила другий телефон, що використовує операційну систему Android. Презентація нового "гуглфона" пройшла на Світовому конгресі мобільних технологій, що пройшов в Барселоні.

Виробником нового телефону під назвою Magic буде компанія Vodafone. Серед опцій нового апарату - реагуючий на дотик дисплей HTC Magic, 3,2 мегапіксельна камера, Wi-fi і GPS.

Користувачі системи Android, що полегшує вихід в інтернет, дістануть доступ на портал Android market, де розміщені пропозиції більше 800 товарів і послуг. Розробники упевнені, що ця кількість значно зросте з появою на ринку більшої кількості нових телефонів від Google.

Magic з'явиться у продажу у Великобританії, Німеччині, Іспанії, Італії та Франції. Для компанії Google новий апарат став другою спробою розробки телефону, що використовує операційну систему Android. Минулого вересня на ринку з'явився мобільний телефон G1, втготовлений компанією HTC.

Вперше в Google оголосили про плани вийти на ринок мобільної телефонії з операційною системою Android два роки тому. Цього року на виставці в Барселоні очікувалися прем'єри нових телефонів, сумісних з Android. Проте Magic виявився єдиною новинкою такого роду.

Читайте також:

Популярність Internet Explorer продовжує падати

Google відслідковує своїх користувачів через мобілки

Google Calendar запускають в офлайн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: