Google прискорить швидкість інтернету в сотню разів

Корпорація Google у США проведе експеримент по збільшенню швидкості доступу в інтернет.

Google прискорить швидкість інтернету в сотню разів
Кадр з деморолику оптоволоконного проекту Google...
Корпорація Google має намір в експериментальному порядку забезпечити частині американців доступ в Мережу на швидкості в один гігабіт за секунду. Це приблизно в сотню разів більше середньої швидкості доступу в США.

У ході експерименту від 50 до 500 тисяч жителів Сполучених Штатів також матимуть доступ в інтернет через виділену оптоволоконну лінію. Представники корпорації стверджують, що інтернет-доступ буде надаватися за конкурентними цінами.

За допомогою користувачів, підключених до гігабітних каналів, співробітники Google розраховують протестувати веб-додатки наступного покоління. Крім того, вони мають намір випробувати нові способи прокладання оптоволоконних кабелів. При цьому Google лише прокладе канали. Користувачі зможуть вибрати провайдера самостійно з кількох компаній.

В даний час Google почав збір заявок від населених пунктів, зацікавлених у прокладанні до них оптоволоконних ліній. Заявки американські муніципалітети зможуть надсилати до 26 березня. До кінця року корпорація має намір оголосити райони, де пройде експеримент. 

Читайте також:

Російський депутат продав домен maidan.ru за 1500 доларів

Google запустив власну соціальну мережу на основі Gmail

В Україні політичні партії продають через Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: