Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google розробляє новий месенджер, який витіснить SMS на телефонах Android

Користувачі давно просили розробити програму на кшталт iMessage.

Компанія Google розробляє новий месенджер Chat, який витіснить стандартні SMS у телефонах з операційною системою Android.

Як пише The Verge, користувачі давно просили у компанії месенджер на кшталт еплівського iMessage. Таким мав стати Android Messages, втім компанія відклала його розробку та пішла дещо іншим шляхом, сконцентрувавшись на Chat.

Зазначається, що Chat – це не окремий додаток, який встановлюється на телефон, а вбудований функціонал. Він буде автоматично встановлений щонайменше на третині телефонів Android. При передачі повідомлень через Chat плата братиметься не за стандартними тарифами SMS, а за кількістю потраченого на переписку інтернет-трафіка. Втім відзначається, що тарифи залишаються на розсуд оператора.

На пристроях, де Chat не встановлений автоматично, його можна буде встановити через скачування додатку. Видання наголошує, що повідомлення у новому месенджері йтимуть не за захищеним каналом шифрування від пристрою до пристрою, як у iMessage, тож безпечність таких переписок – сумнівна.

У Chat, на відміну від смс-повідомлень, можна буде пересилать фото, відео, створювати групові розмови тощо. Якщо у абонента, якому ви пишете, не встановлений Chat, тоді він отримуватиме стандартну SMS. Також новий месенджер матиме версію для комп'ютерів.

Нагадаємо, 13 квітня за позовом Роскомнадзору суд постановив заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. 16 квітня російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Проте перші спроби стали невдалими, у Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції