Google співпрацюватиме з американською контррозвідкою

Найбільший у світі інтернет-пошуковик Google хоче домовитися про співпрацю в області кібербезпеки з Агентство національної безпеки США.

Компанія Google і Агентство національної безпеки США розпочали переговори про співпрацю в області кібербезпеки.

За даними американських ЗМІ, угода між найбільшим у світі інтернет-пошуковиком і найбільшою організацією зі спостереження за електронною безпекою знаходиться на стадії підготовки.

Агентство національної безпеки, зокрема, допоможе Google проаналізувати нещодавній масовий напад кіберзлочинців, ймовірно, з Китаю. Експерти стверджують, що договір має на меті зокрема те, щоб краще захистити Google і його користувачів від майбутніх нападів.

У компанії Google і агентстві поки не коментують можливу співпрацю, проте джерела The Washington Post, знайомі з угодою, на умовах анонімності повідомили, що документ зараз розробляється, і він дозволить цим двом організаціям ділитися критичною інформацією, не порушуючи політику Google або закони, які захищають приватне життя американців в інтернеті.

За інформацією джерел, ця операція не означає, що Агентство національної безпеки проглядатиме пошукові запити користувачів або їхню електронну пошту: Google розділятиме дані, які є у приватній власності, і ті, що можуть бути корисні кібершпигунами.

Нагадаємо, 12 січня Google публічно визнав, що в грудні минулого року його сервіси були зламані в результаті низки хакерських атак. Напади виявилися настільки агресивними, що Google погрожував припинити дію всіх своїх сервісів в Китаї, якщо уряд не погодиться дозволити компанії працювати в країні без цензури. Ця проблема все ще не вирішена.

Читайте також:

Обама пообіцяв дотримуватися більш жорсткої політики стосовно Китаю

Google перестане підтримувати Internet Explorer 6

Китайці створили пошуковик-клон Google

Google готовий піти з китайського ринку через кібератаки влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: