Google Ocean відкрила Атлантиду

В Google пояснили природу появи на сервісі Google Ocean об'єкту поряд з Канарськими островами, який ЗМІ назвали залишками Атлантиди.

Представник компанії Google пояснила природу дивного об'єкту, виявленого в Атлантичному океані за допомогою сервісу Google Ocean, яку газета The Sun назвала можливими залишками Атлантиди. Прямокутна структура насправді є артефактом, отриманим при зборі топографічних даних, повідомили в Google.

атлантида
(Зображення: dailymail.co.uk)
Лаура Скотт, яка представляє Google, пояснила, що інформацію про поверхню океану часто збирають, використовуючи кораблі зі встановленими на них сонарами. Сонари використовуються для визначення рельєфу морського дна. Рівні лінії відповідають траєкторіям руху кораблів в той час, коли сонари на них включені.

Прямокутник розміром з Вельс був виявлений поряд з Канарськими островами в тисячі кілометрів від північно-західного побережжя Африки. Рівні лінії усередині прямокутника, пересікаються під прямим кутом, навели журналістів на думку, що незвичайний об'єкт вказує на місце затоплення легендарного острова (або навіть континенту) Атлантиди.

Читайте також:

Google відслідковує своїх користувачів через мобілки

Фото Google Earth довело таємні польоти безпілотників США

Google презентував свій новий "гуглфон"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: