Google став найпопулярнішим сайтом в мобільному Інтернеті

Google знову очолив список "Топ-30 найбільш популярних веб-сайтів у 80 млн аудиторії браузера Opera Mini".

За даними нового звіту про мобільний інтернет, випущеного компанією Opera за підсумками листопада 2010 року, Google знову очолив список "Топ-30 найбільш популярних веб-сайтів у 80 млн аудиторії браузера Opera Mini". У 2009 р. таким був Facebook.

Висхідною зіркою мобільного інтернету в нинішньому році можна назвати сервіс мікроблогів Twitter, який за рік перемістився з 21 на 13 місце в глобальному рейтингу "Топ-30 найбільш популярних веб-ресурсів за статистикою Opera Mini".

Подібний тренд відзначений і щодо соціальної мережі Orkut, найбільш популярною серед користувачів у Бразилії, а ось Friendster, навпаки, втрачає популярність.

"Перший етап становлення веба багато в чому був пов'язаний з розвитком контенту і загальної функціональності Мережі. Другий етап, очевидно, спрямований на поліпшення доступності інтернету. Ми віримо в те, що право на доступ до інтернету має кожен житель планети", - нагололив Йон фон Течнер, спів-засновник Opera Software.

Топ-10 найбільш популярних веб-сайтів у світовому мобільному інтернеті за версією Opera виглядає так: Google.com, Facebook.com, Vkontakte.ru, Youtube.com, Odnoklassniki.ru, Yandex.ru, Yahoo.com, My.opera. com, Mail.ru, Getjar.com.

Читайте також:

Google відкрила власний магазин електронних книг

Google представив свій другий смартфон

ТОП-12 дефективних комп’ютерних програм: лідирує Google Chrome

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: