Google створив алгоритм звільнення працівників

Google опрацьовує всі дані про працівника, щоб заздалегідь дізнатися про його намір покинути компанію.

Компанія Google, яку нещодавно покинуло декілька висококваліфікованих співробітників, розробила алгоритм, який дозволяє визначити, які працівники хочуть покинути компанію.

Для створення нової технології, яка зараз перебуває на стадії тестування, була зібрана і оброблена велика кількість інформації про співробітників: їх резюме, дані щодо просування по службі і заробітну плату, опитування експертні оцінки.

За словами глави відділу кадрів Google Ласло Боку, даний алгоритм дозволяє компанії "проникати в мозок співробітників ще до того, як вони самі почнуть замислюватися про відхід".

Проте представники провідного світового пошуковика не поспішають розкривати цю формулу, яка вже дозволила виявити працівників, які жаліють, що їхні знання і вміння "використовуються недостатньою мірою". Саме така скарга найчастіше присутня у відгуках людей, які хочуть покинути компанію, вважають в Google.

Директор Центру організаційної ефективності при Університеті Південної Каліфорнії Едвард Лоулер в зв'язку з цим відзначив, що Google можна назвати "законодавцем нового тренду" в підході до ухвалення рішень щодо персоналу.

Протягом минулого року Google покинули такі топ-менеджери, як старший віце-президент Тім Армстронг, провідний дизайнер Дуг Боумен і президент філіалу компанії в Азіатсько-тихоокеанському регіоні і країнах Латинської Америки Сукхиндер Сингх Кессиді.

Читайте також:

В інтернеті з'явився сайт з відповідями на усі питання

Греція заблокувала систему "підглядання" від Google

Фальшиві Google та Yahoo поширюють віруси

Чоловік прийняв пологи за інструкцією з YouTube

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: