Google TV запустять до кінця року

У 2011 році планують запустити у США Google TV. Це дозволить користувачам переглядати інтернет-відео, а також працювати в Мережі за допомогою телевізора.

Телевізійний сервіс Google TV запрацює в США до кінця року. Про це заявив голова компанії Ерік Шмідт, виступаючи на конференції IFA.

Запуск сервісу по всьому світу призначено на 2011 рік. При цьому Шмідт підкреслив, що за використання Google TV з користувачів не буде стягуватися плата.

Google співпрацює з провідними компаніями-виробниками електроніки та виробниками контенту. Відзначимо, що в числі перших партнерів Телесервіс Google раніше були названі японська Sony і швейцарська Logitech.

Зокрема, швейцарська компанія буде випускати приставку для Google TV під назвою Revue. Також про зацікавленість у підтримці Google TV вже заявив Samsung.

Платформа Google TV була представлена в травні 2010 року. Планується, що вона дозволить користувачам переглядати інтернет-відео, а також працювати в Мережі за допомогою телевізора. Очікується, що деякі моделі телевізорів будуть підтримувати Google TV безпосередньо. Для інших моделей буде потрібно використовувати спеціальну приставку.

Читайте також:

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

YouTube став жертвою порнографічної атаки

Yahoo! відібрав у Google частку ринку

Залиште свій коментар