Google випустить Docs для iPad і пристроїв на Android

Google Docs є віртуальним аналогом програм Microsoft Word, PowerPoint і Excel.

Компанія Google представить сервіс Docs ("Документи") для планшета iPad і пристроїв на базі платформи Android.

Завдяки цьому у власників подібних пристроїв з'явиться можливість колективного редагування документів через Інтернет. Раніше Google Docs були доступні лише з комп'ютерів.

Веб-сервіс Google Docs дозволяє зареєстрованим користувачам складати і редагувати офісні документи. Зокрема, в екрані браузера можна працювати з текстовими файлами, презентаціями і електронними таблицями. Таким чином Google Docs є віртуальним аналогом програм Microsoft Word, PowerPoint і Excel.

Корпорація Microsoft в червні представила конкурента Google Docs - сервіс Office Web Apps. C допомогою веб-додатку зареєстровані користувачі Windows Live також зможуть створювати і редагувати документи. Відзначимо, що ця програма розроблена виключно для комп'ютерних браузерів. У Office Web Apps також обмежені можливості колективної роботи в порівнянні з Google Docs.

Очікується, що поява веб-додатків Google Docs на Android і iPad істотно розширить аудиторію цього сервісу. Це відбудеться зокрема через те, що на ринку немає явного лідера, доступного на всіх мобільних платформах. Зокрема, мобільний Microsoft Office не можуть встановити власники пристроїв на Apple iOS і Android.

Читайте також:

Google запустить голосовий пошук російською мовою

Google змінив формат пошуку

Google TV запустять до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: