Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google виявила найбільшу вразливість iOS, якою скористалися хакери

Компанія повідомила Apple про проблему.

Півроку тому компанія Google зафіксувала масштабну хакерську атаку на пристрої під управлінням iOS. Вона стала можливою завдяки вразливості операційної системи у версіях 10-12.

Якщо користувач iPhone відкривав заражену сторінку, його геолокація та файли ставали доступними кіберзлочинцям. Крім того, зловмисники отримували можливість завантажити на смартфон програму, яка відкривала їм доступ практично до будь-яких файлів, зокрема й захищеної переписки у WhatsApp і Telegram. Після перезавантаження пристрою програма-шпигун автоматично переставала діяти, але у хакерів могла залишатися інформація про паролі.

За даними Google, хакери використовували виявлену лазівку протягом щонайменше двох років. Унаслідок дій кіберзлочинців щотижня заражалися тисячі iPhone. Аналітики припускають, що це – найбільша в історії атака на користувачів телефонів Apple. Google таємно повідомив розробника про виявлену проблему 1 лютого. Apple закрила вразливість 7 лютого шляхом випуску нової версії iOS 12.1.4.

Відео Семеро власників IPhone подали позов до суду на компанію Apple за втручання в роботу їхніх телефонів

Компанія Apple спеціально гальмувала роботу гаджетів. Щоб продовжити життя батарейкам, які вимикаються, наприклад, од переохолодження. Цей обман тепер може вилитися Apple у великі збитки. Адже, коли ситуація набула розголосу, охочих піти у суд побільшає.

Семеро власників IPhone подали позов до суду на компанію Apple за втручання в роботу їхніх телефонів

Раніше повідомлялося, що Apple визначилася з датою презентації, на якій представить нові моделі iPhone – в цьому році подія відбудеться 10 вересня в штаб-квартирі компанії в Купертіно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції