Google заблокував пошукову роботу на сайті

Функція пошуку на порталі Google у суботу дала технічний збій: близько години користувачі не могли скористатися знайденими результатами.

Функція пошуку на порталі Google у суботу дала технічний збій: близько години користувачі не могли скористатися знайденими результатами. Всі результати пошуку були помічені як потенційно небезпечні для комп'ютера користувача, повідомляє ВВС.

При спробі відкрити потрібне посилання висвічувалося попередження "сайт може пошкодити ваш комп'ютер". Користувачам, які клікали на обраний ними результат пошуку, радили вибрати інший. Система не працювала близько 40 хвилин.

У Google заявили, що неполадки були пов'язані з людським чинником. "Що відбулося? Дуже просто. Помилка, пов'язана з людським чинником", - написала в офіційному блозі Google Марісса Майер, віце-президент компанії по продуктах пошукової системи.

Багато інтернет-пошукачів співробітничають з компанією stopbadware.org, щоб з'ясувати, які сайти встановлюють шкідливі програми на комп'ютери користувачів і заслуговують попередження.

Stopbadware.org вивчає споживацькі скарги і складає список сайтів, на яких можуть міститися "програми-вандали".

Список підозрілих сайтів регулярно обновляється і поступає в розпорядження Google. Коли у суботу Google завантажував оновлену версію списку, то помилково всі сайти виявилися поміченими як потенційно небезпечні.

"Ми ретельно розслідуємо цей інцидент і задіємо надійнішу систему перевірки файлів, щоб нічого подібного більше не повторилося", - заявила Марісса Майер.

Читайте також:
eBay готова продати Skype
95% музики скачується з Інтернету незаконно
Топ-20 запитів у пошукових системах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: