Google запустив "миттєвий" пошук

Повідомлення з Twitter, Friendfeed, Facebook, MySpace та стрічки новин провідних агентств будуть оновлюватися "самостійно".

Корпорація Google анонсувала сервіс "миттєвого" пошуку, що відслідковує в реальному часі повідомлення в популярних сервісах і оновлюючої пошукову видачу автоматично без перезавантаження сторінки.

До оновлень потрапляють повідомлення з Twitter, Friendfeed, Facebook, MySpace і інших ресурсів, у тому числі - стрічок новин провідних агентств.

Це, на думку розробників, дозволяє оперативно відстежувати "гарячі" новини, отримуючи їх через Google вже через кілька секунд після того, як вони вийдуть.

Повністю миттєвий пошук буде запущений в протягом найближчих декількох днів. В даний час він підключений до сервісу Google Trends, де дозволяє відстежувати повідомлення на найбільш популярні теми, а також задавати ці теми самостійно.

Як відомо, Google - не єдиний пошуковик, що дозволяє відображати записи в мікроблога і соціальних мережах по мірі їх надходження. Аналогічну систему наприкінці жовтня запустив пошуковик Microsoft Bing. Про намір підключити сервіс миттєвого пошуку повідомляв і портал Yahoo!

Кім того, пошуковик Google розробив протокол SPDY, який покликаний прискорити обмін даними через Інтернет. SPDY (вимовляється "спіді", "швидкісний") є вдосконаленою версією протоколу HTTP, який зараз використовується для завантаження веб-сторінок та їх елементів. Очікується, що він прискорить завантаження сторінок вдвічі.

Розробники вже опублікували документацію про проект і провели перші лабораторні тести SPDY.

Читайте також:

Yahoo! і Microsoft створять новий пошуковик

Google представив свою першу операційну систему Chrome

Google анонсував прискорювач Інтернету

Google завершив тестування нового пошуковика Caffeine

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: