Google запустив нові сервіси

Розробники називають новий інструмент для пошуку новин "візуальною картою всього того, що відбувається в світі".

Компанія Google представила одразу два нових інструменти для пошуку новин і зображень: Google News Timeline і Google Similar Images.

Як і всі проекти, що розробляються в рамках програми Google Labs, вони поки що перебувають на стадії тестування. Але вже зараз будь-який охочий може їх випробувати у дії.

Новий інструмент для пошуку зображень Similar Images дозволяє пошукачеві аналізувати і словесний пошуковий запит, і готове зображення.

Наприклад, в пошуковій видачі зображень за запитом "Париж" можна вибрати картинку Ейфелевої вежи і дати команду системі залишити лише схожі зображення. Після цього всі картинки, які не мають стосунку до Ейфелевої вежи, будуть видалені з пошукової видачі.

Інструмент для пошуку новин News Timeline сортує новини з різних джерел за колонками, кожна з яких відповідає дню, тижні, місяцю, року або десятиліттю. Всі колонки розташовані в хронологічному порядку зліва направо. Самі розробники називають новий сервіс "візуальною картою всього того, що відбувається в світі".

Читайте також:

"Однокласники" зробили смайлики платними

Yahoo перетворюється на соціальну мережу

Екологи вимагають заборонити Google

Google Earth почав вимірювати викиди вуглекислого газу

Google Ocean відкрила Атлантиду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: