Google запустив новий пошуковик

Google Squared істотно відрізняється від пошукових машин, які пропонують користувачам Інтернету.

Корпорація Google запустила новий пошуковий сервіс Squared.

Відповідне повідомлення з описом можливостей нової пошукової системи опубліковане в офіційному блозі Google.

Новий сервіс Google, стверджують розробники, істотно відрізняється від загальноприйнятих пошукових машин, які пропонують користувачам Інтернету.

Google Squared збирає інформацію на основі призначеного для користувача запиту і представляє її у вигляді інтерактивної таблиці, на відміну від звичних пошуковиків, які у відповідь на той або інший запит видають лише сторінки з сайтами по темі.

У випадку, якщо користувач не задоволений одержаною таблицею, він може сам відредагувати її за власним розсудом, додають в Google.

На думку авторів Squared, новий сервіс буде корисний тим, кому необхідно відразу одержати великий об'єм інформації без звернення до різних сайтів.

"Захотівши дізнатися правила гри в гольф, ви просто набираєте в Google відповідний запит і одержуєте у відповідь список з необхідними сайтами. Проте пошук інформації на інші теми може виявитися набагато складнішим і вимагати від вас зайти на десять або навіть двадцять сайтів для отримання необхідних даних", - вказують автори в блозі Google.

Слід зазначити, що в червні, крім Google, свій новий пошуковик запустила також корпорація Microsoft. Пошуковик Bing займе місце Live Search. На її просування буде витрачено до 100 мільйонів доларів.

Читайте також:

Google представив новий режим спілкування в інтернеті

Opera випустила нову надшвидкісну версію свого браузера

Microsoft запустив власну пошукову систему

Єврокомісія готова покарати Microsoft за надмірну любов до Internet Explorer

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: