Google запустив сервіс-конкурент Skype

Google Voice дозволяє зберігати голосову пошту і повідомлення, а також робити дзвінки через інтернет.

Інтернет-гігант Google анонсував новий сервіс під назвою Google Voice, який після надання користувачу особоовго номера активується і дозволяє зберігати голосову пошту, текстові повідомлення і іншу інформацію з різних реальних телефонних номерів в одному місці і отримувати доступ до неї дистанційно.

Крім цього, Google Voice дозволяє користувачам робити дзвінки через інтернет, що нагадує сервіс Skype.

Нова розробка базується на технологіях компанії Grand Central, купленої Google в червні 2007 року. Цікаво зазначити, що користувачі у Google Voice вже є, причому їх немало - це клієнтська база компанії Grand Central, яка весь цей час продовжувала користуватися послугами купленої компанії, хоча та вже і стала частиною Google.

Серед нових функцій, яких раніше не було в арсеналі Grand Central, можна виділити голосовий транскріптер, який переводить голосові повідомлення в машинописний текст, можливості надсилати голосові або текстові повідомлення електронною поштою, а також можливості спілкуватися в текстовому або голосовому режимі між власниками аккаунтів в системі Google Voice.

Також розроблена функція конференц-спілкування, яка дозволяє одночасно спілкуватися шести учасникам.

У компанії повідомляють, що всі дані – голос чи текст – зберігаються на серверах компанії, проте користувачі можуть ними розпоряджатися як завгодно, навіть перекидати на телефон або комп'ютер.

Українською і російською мовою нова функція поки не працює, є лише англійський інтерфейс, проте платити за дзвінки на стаціонарні або мобільні телефони можна через Google Checkout, яка також без проблем приймає пластикові карти, випущені по всьому світу.

Точні розцінки на дзвінки по різних країнах Google поки не опублікувала, проте представник інтернет-гіганту пообіцяв, що ціни "будуть конкурентними", а розцінки опублікують в найближчий день.

Користувачам із США компанія запропонувала можливість використовувати сервіс без реклами, але тільки у разі міжміських дзвінків, при першому ж виході на міжнародний зв'язок буде включено рекламу. Комерційні користувачі використовуватимуть Google Voice без реклами у будь-якому випадку.

На даний момент доступ до сервісу відкритий не у всіх країнах, але компанія обіцяє глобальне підключення найближчими днями.

Читайте також:

Індійці створять "вбивцю" Google Earth

У Японії безкоштовно роздають iPhone

Sony навчилася виробляти електрику з Coca-Cola

Fortune назвав 50 кращих компаній світу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: