Google заробляє 500 млн доларів на рік на друкарських помилках

"Помилкові" сайти, адреси яких відрізняються від "справжніх" на одну літеру, випадково відвідують близько 68 мільйонів користувачів на добу.

Інтернет-корпорація Google заробляє 497 мільйонів доларів на рік на друкарських помилках, які користувачі допускають при написанні URL-адрес сайтів.

Під час дослідження, проведеного вченими Гарвардського університету, фахівці перевірили понад три мільйони найбільш популярних сайтів у доменній зоні .com. Також за допомогою комп'ютера було перевірено близько 285 тисяч "помилкових" сайтів, адреси яких відрізняються від "справжніх" на одну літеру.

За даними учених, шанс потрапити на "помилковий" сайт в результаті друкарської помилки становить близько 0,7%, що дає близько 68 мільйонів відвідувачів "помилкових" сайтів зони .com на добу – показник, що перевищує популярність таких сайтів, як amazon.com, twitter.com або myspace.com.

Перевірка показала, що приблизно на 60% помилкових сайтів встановлені лінійки Google, які дають концерну сукупний дохід у 497 мільйонів доларів на рік. Результати дослідження були представлені на конференції з питань фінансової криптографії та інформаційної безпеки, яка пройшла в Тенеріфе.

Читайте також:

Google співпрацюватиме з американською контррозвідкою

Google відкриває офіс у Києві

Google запустив власну соціальну мережу на основі Gmail

Google перестане підтримувати Internet Explorer 6

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: