Google завершив тестування нового пошуковика Caffeine

Google обіцяє, що нова версія (кодова назва Caffeine) буде швидшою, виводитиме релевантніші результати в видачі та буде мати збільшений індекс.

Caffeine, нова версія пошукового механізму Google, у найближчому майбутньому стане доступна широкій аудиторії.

Пошуковик оголосив про успішне завершення тестування системи веб-майстрами і видавцями, і закрив сторінку входу в Caffeine.

Google попросив всіх бажаючих протестувати новий пошук у серпні 2009 року. Тепер, після декількох місяців, він має намір включити режим Caffeine в одному зі своїх датацентрів.

Проект Caffeine передбачає переробку архітектури пошуку, скорочення розміру індексу Google, збільшення швидкості видачі результатів і видачу більш повних даних про них. За теорією, пошукова видача при переході на Caffeine змінитися не повинна, тому що змінюється схема обробки даних, а не критерії сортування результатів.

У рамках Caffeine, зокрема, Google переробить файлову систему. Нинішня, Google File System, була створена в кінці дев'яностих років двадцятого століття. Її розробники вважали, що час відгуку не так важливий, як обробка пакетів даних. Нові веб-додатки Google вимагають зміни пріоритетів.

Нагадаємо, в червні Google запустив новий пошуковий сервіс Squared, який збирає інформацію на основі запиту і представляє її у вигляді інтерактивної таблиці.

Читайте також:

На Google Maps виявили неіснуюче місто

Google почав тестування гібрида чату та електронної пошти

Google випускає нову операційну систему

Google представив новий режим спілкування в інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: