Google збирається зробити з поштового сервісу Gmail соціальну мережу

Користувачі Gmail зможуть не тільки писати електронні листи, але і стежити за активністю своїх друзів зі списку контактів.

На цьому тижні Google представить помітне розширення функціоналу Gmail. Очікується, що поштовий сервіс стане ще одним конкурентом для таких популярних соціальних мереж, як Facebook і Twitter.

Співробітники корпорації розповіли журналістам, що користувачі Gmail зможуть не тільки писати електронні листи, але і стежити за активністю своїх друзів зі списку контактів.

В окремому вікні, яке з'явиться в інтерфейсі поштового сервісу, будуть відображатися оновлення статусів, а також свіжі фотографії і відео, завантажені друзями на Picasa і YouTube. Про те, чи будуть підтримуватися сторонні сервіси - наприклад, Twitter, Facebook або MySpace - поки не повідомляється.

Раніше користувачі Gmail вже могли змінювати свої статуси завдяки вбудованому чату Google Talk, однак цей функціонал не дозволяв повноцінно спілкуватися та обмінюватися контентом.

Тим часом зовсім недавно соціальна мережа Facebook повністю відновила свій інтерфейс, представивши нову систему обміну повідомленнями, яка, на думку авторів IT-блогу TechCrunch, може стати вбивцею Gmail.

На даний момент представники Google утримуються від коментарів щодо появи соціальних функцій у поштовому сервісі.

Читайте також:

Google співпрацюватиме з американською контррозвідкою

Google відкриває офіс у Києві

Засновники Google продадуть контроль в компанії за 5,5 млрд доларів

Google випустить планшетний комп'ютер услід за Apple

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: