Google зізнався у розробці власного смартфона Nexus One

Співробітники Google отримали "секретний" смартфон для тестування і експериментів "з новими мобільними функціями і можливостями".

Компанія Google нарешті підтвердила чутки про випуск власного комунікатора, який за планами має надійти в продаж вже наступного року.

Раніше про розробку смартфону повідомляли західні журналісти з посиланням на свої джерела, у корпорації ж відмовлялися офіційно визнати ці дані, стверджуючи, що поки Google працює тільки з існуючими моделями мобільних апаратів.

Тепер в компанії заявили, що телефон отримає назву Nexus One , а його збіркою займатиметься тайванська компанія HTC Corp.

Працювати апарат буде під управлінням відкритої операційної системи Android 2.1. Але для свого власного телефону Google готує декілька додаткових розробок під Android, яких не буде в інших стільникових телефонах, що також працюють з цією ОС.

Продавати новинку Google буде самостійне - через онлайн-магазин, причому без яких-небудь контрактів з мобільними операторами.

Певна кількість екземплярів апарату вже видана співробітникам Google для тестування та експериментів "з новими мобільними функціями і можливостями", йдеться у блозі компанії.

Перші відгуки щодо "пробних партій" Nexus One розробники планують отримати протягом тижня.

Відомий техноблогер Корі О'Брайен першим виклав в своєму Twitter-блозі фотографію даного пристрою, заявивши, що в даний час "грає з ним", а потім і надав короткий опис даного гаджета: "Google Phone = iPhone + крупніший екран і трекбол".

За словами джерел в Google, за стилем Nesus One нагадує апарат HTC Touch Pro 2, що отримав непогані відгуки на ринку і безліч позитивних коментарів від користувачів-блогерів.

За непідтвердженими даними, отриманими від співробітників компанії, Nexus One оснащений сенсорним OLED-дисплеєм і працює на базі нового мобільного процесора Qualcomm Snapdragon.

Аналітики заявили, що новий телефон, на якому стоятиме не марка компанії-виробника, а власний бренд Google, виводить інтернет-компанію на абсолютно новий для неї ринок продажів мобільних телефонів, де Google розпочне конкурувати з Apple, Motorola, Nokia і RIM BlackBerry. Перспективи такої конкуренції поки що не зрозумілі.

Читайте також:

У 2010 році Nokia випустить всього 10 смартфонів

Найдорожчим телефоном у світі став золотий iPhone

Samsung та Armani випустили "наймодніший" смартфон

Опубліковані фото секретних смартфонів від Microsoft

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: