Google звинуватив Китай у блокуванні пошти Gmail

Атака на Gmail зовні виглядає таким чином, що сервіс сам зіткнувся з технічними неполадками.

 Компанія Google звинуватила владу Китаю у блокуванні поштового сервісу Gmail. Як заявивли у компанії, китайський уряд навмисно обмежує доступ до сервісу для жителів країни.

При цьому атака на Gmail зовні виглядає таким чином, що сервіс сам зіткнувся з технічними неполадками. Проте у Google підкреслили, що проблем в роботі сервісу не спостерігається і що пошта Google Mail працює в звичайному режимі.

Як повідомляється, деякі користувачі пошти Google в Китаї скаржилися на те, що не могли відкрити сайт сервісу або пройти авторизацію на ньому, інші відзначали, що могли відвідати сайт, але не могли відправити або отримати нові листи.

Як відомо, у Китаї регулярно блокується робота багатьох популярних Інтернет-сервісів. Зокрема, жителі країни офіційно не можуть користуватися сервісом мікроблогів Twitter і розміщення відеофайлів YouTube.

Вважається, що блокування Gmail пов'язане з хвилею протестних виступів і революцій на Близькому Сході і в Північній Африці. Так, останнім часом в китайському Інтернеті з'явилися заклики до виступів проти влади. Зокрема, анонімні автори закликали провести в країні "жасминову революцію". Незабаром після цього влада Китаю посилили цензуру Інтернету.

У березні 2010 року Google істотно обмежив роботу власного пошуку в Китаї. Тоді компанія оголосила про намір відмовитися від цензури пошукових запитів і закрила китайську версію пошукача. Після цього всі відвідувачі сайту google.cn автоматично перенаправлялися на гонконгський сайт, який не піддається цензурі.

У липні стало відомо, що Google зняв автоматичне перенаправлення на гонконгський сайт. Після цього влада країни продовжила ліцензію Google на 2012 рік.

Читайте також:

Google запустив сервіс з пошуку жертв землетрусу в Японії

Google дозволив виключати з пошуку непотрібні сайти

Китайські медики вирішили лікувати Інтернет-залежність електрошоком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: