Греція заблокувала систему "підглядання" від Google

Влада Греції заборонила збирати фотографії грецьких міст для сервісу Google Street View.

Влада Греції заборонили компанії Google збирати фотографії грецьких міст для сервісу Google Street View. Чиновників турбує захист таємниці особистого життя людей, що потрапили в кадр.

Не виключено, що після того, як Google надасть деякі додаткові відомості про свій сервіс, заборона буде знята. Греків цікавить, як довго фотографії зберігатимуться в базі даних, а також як мешканці можуть убезпечити своє особисте життя.

Раніше з тих же причин влада Греції припинила роботу схожої картографічної служби місцевого провайдера ISP Kapou.

Претензії до Google нещодавно висловлювалися і у Великобританії, а на початку квітня мешканці британського міста Бротон (графство Бакінгемшир) не пустили автомобіль Google з автоматичними фотокамерами на декілька вулиць, не бажаючи бачити фотографії власних будинків в Інтернеті.

Служба Google Street View, яка почала працювати в 2007 році, дозволяє користувачам картографічних сервісів Google Earth і Google Maps проглядати зображення вулиць, віртуально прогулюватися містами, читати написи на дорожніх покажчиках тощо. Пошукова система навіть сфотографувала британського привида, чи, принаймні, щось схоже на потойбічну істоту.

Фотографії поступають в сервіс Google Street View з камер зовнішнього спостереження, а також панорамних камер, встановлених на автомобілях Google. Додамо, що на фотографіях в сервісі Street View за допомогою спеціальної технології "розмиваються" обличчя людей і номерні знаки автомобілів.

Читайте також:

Google запустив нові сервіси

В Європі відстежують кожну дію користувача в Інтернеті

Британці не дали Google сфотографувати свою вулицю

Керівництво Google заробило 3 долари за рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: