Грузинський дизайнер створив концепт iPhone 6

Створено концепт смартфона iPhone 6. Його автором став грузинський дизайнер Арчіл Вардідзе

Концепт iPhone 6_2
concept-phones.com
Концепт iPhone 6
Грузинський дизайнер Арчіл Вардідзе створив концепт смартфона iPhone 6. Зображення, створені Вардідзе, опублікував сайт Concept Phones.

Новий концепт дещо відрізняється від усіх попередніх моделей iPhone. Так, дизайнер змінив зовнішній вигляд і матеріал, з якого будуть виготовлені кнопки виклику. Корпус матиме алюмінієву основу, а бічні стінки будуть виконувати функцію зовнішньої антени.

Апарат, виготовлений грузинським дизайнером, згідно з повідомленнями, вийшов тонким. Проте Вардідзе не навів точні характеристики розробленого пристрою. Також візуально ширина смартфона на різних зображеннях відрізняється.

На думку дизайнера, шоста модель iPhone буде оснащено сонячними батареями. Також iPhone можна буде заряджати за допомогою бездротових зарядних пристроїв.

Ця версія iPhone була представлена й надійшла в продаж у червні 2010 року. Компанія Apple випускає нові iPhone щороку. Таким чином, шосте покоління iPhone має з'явитися в продажу в 2012 році.

Нагадаємо, компанія Apple приступила до розробки п'ятого покоління своїх смартфонів iPhone, повідомило анонімне джерело в корпорації.

За даними джерела, смартфон нового покоління, на відміну від попередників, змінить дизайн. Ніяких інших деталей не наводиться.

iPhone четвертого покоління надійшов у продаж 24 червня 2010 року одночасно у Великій Британії, Німеччині, Франції та Японії.

Читайте також:

Apple почала розробку п'ятого покоління iPhone

В Україні ошукали покупців iPhone через Інтернет на 50 тисяч грн

Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

Стів Джобс порадив шульгам не тримати iPhone 4 лівою рукою

Apple презентувала новий смартфон iPhone 4

iPhone запустили в космос: він надіслав унікальне відео з орбіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: